Життя

СБУ затримала диверсанта, що збирався 'боротися з фашизмом' у Києві

Життя/СБУ затримала диверсанта, що збирався 'боротися з фашизмом' у Києві
Зберегти
Вигляд

СБУ затримала безпосереднього організатора та координатора постачання з Російської Федерації зброї та боєприпасів для диверсійних та терористичних груп, що діють на території Донецької  та Луганської областей. Про це повідомляє прес-центр відомства.

Встановлено, що громадянин України «Г» в інтересах терористичної організації «Луганська народна республіка» у взаємодії з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ, російськими прикордонниками та своїми спільниками з числа місцевих сепаратистів, організував незаконний в’їзд на територію нашої держави з РФ 7 вантажівок з озброєнням та боєприпасами.

Крім постачання зброї до східних регіонів України, «Г» в інтересах іноземної сторони здійснював вербування громадян з числа колишніх військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів у Києві та інших регіонах з метою їх подальшої відправки до Донецької та Луганської областей для участі у збройних нападах на місцевих жителів та сили АТО.

З метою поширення сепаратистських настроїв в Україні, «Г» організував виготовлення агітаційних листівок підривної спрямованості, які планував розповсюджувати у  Києві. У друкованих матеріалах містились заклики від імені  «Київської республіки» вступати до лав терористичних організацій та чинити спротив чинній владі. Інші листівки, в яких йшлося про «криваві гроші» та «фашизм», планувалось розклеювати на банкоматах Києва.

У повідомленні також ідеться про те, що 2 червня співробітники СБ України затримали трьох спільників «Г», які намагалися організувати постачання з Києва амуніції (бронежилети та «розгрузки» загальною вартістю близько 100 тис. грн.) для бойовиків.

  

Пов`язані новини