Працівники Служби безпеки України затримали жінку, яка за призначенням бойовиків була тимчасово виконувачкою обов'язків директора «Луганського патронного заводу».

Працівники Служби безпеки України затримали жінку, яка за призначенням бойовиків була тимчасово виконувачкою обов'язків директора «Луганського патронного заводу».

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними спецслужби, у червні 2014 року наказом так званого «прем’єр-міністра ЛНР» жінку було призначено виконувачкою обов’язків директора заводу.

«Співробітники спецслужби задокументували, що зловмисниця, виконуючи незаконні вказівки ватажків «ДНР/ЛНР», зокрема Болотова та Стрелкова, провела інвентаризацію понад чотирнадцяти мільйонів набоїв до вогнепальної зброї, які зберігались на підприємстві. Вона також організувала на потужностях заводу виготовлення ще майже двох мільйонів набоїв різного калібру. Боєприпаси «директорка» передала «для потреб армії «новоросії» представникам терористичних організацій, які використали їх під час бойових дій проти сил антитерористичної операції», — повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що після кадрових змін в лавах ватажків жінка була звільнена з посади та довго переховувалася на окупованих територіях та в Росії.

«Співробітники спецслужби затримали жінку в місті Кременчук на Полтавщині, куди вона прибула з «діловим візитом», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що жінці оголошена підозра за статтею «створення терористичної групи чи терористичної організації». Також їй обраний запобіжний захід у вигляді арешту.

Досудове слідство триває.

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала бойовика, який дав свідчення про присутність російської армії на Донбасі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: