Раніше в Міноборони РФ заявили, що спецслужби України затримали і вивезли з Криму двох російських військовослужбовців.

У Службі безпеки України заявили про затримання на кордоні з Кримом двох дезертирів, які після анексії півострова перейшли служити в російську армію.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Коментуючи заяву Міністерства оборони РФ про нібито незаконне затримання українською спецслужбою і вивезенні з Криму двох російських військовослужбовців, в СБУ повідомили: «Мова йде про двох колишніх українських військових, які змінили присязі  та пішли служити в російську армію після незаконної анексії Криму»,.

«Вони були затримані після перетину кордону на Чонгарі», — повідомили в СБУ, зазначивши, що стосовно цих двох людей СБУ розслідує кримінальні виробництва за статтями «дезертирство» і «державна зрада» Кримінального кодексу України.

Раніше в Міноборони РФ заявили, що спецслужби України затримали і вивезли з Криму двох російських військовослужбовців.

«20 листопада близько 13 години за київським часом співробітниками Служби безпеки України були незаконно затримали та вивезли з Криму на територію Миколаївської області російських військовослужбовців: прапорщика Одинцова Максима Євгеновича і молодшого сержанта контрактної служби Баранова Олександра В'ячеславовича», — повідомили у військовому відомстві РФ.

Нагадаємо, 21 листопада у Севастополі заарештували ще двох людей у справі про «диверсантів». 

10 листопада, ФСБ повідомила про затримання в Севастополі «українських розвідників-диверсантів».

Відомо, що затриманими є Бессарабов Олексій Євгенович, Штибліков Дмитро Анатолійович, Дудко Володимир Михайлович.

Їх заарештували на два місяці. Затримані зараз перебувають у Ленінському суді міста Севастополя.

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони вважають, що заяви ФСБ про «українські диверсійні групи» у Криму є провокацією, оскільки президент Порошенко заборонив проведення спецоперацій на території анексованого півострова.

Поділитись: