Війна

СБУ затримала підприємця за фінансування самоназваних «ДНР» і «ЛНР»

6 червня, 2018 15:27
Війна/СБУ затримала підприємця за фінансування самоназваних «ДНР» і «ЛНР»
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України затримала бізнесмена за підозрою у фінансуванні самоназваних «ДНР» і «ЛНР».

Служба безпеки України затримала бізнесмена за підозрою у фінансуванні самоназваних «ДНР» і «ЛНР».

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За інформацією відомства, затриманий є генеральним директором низки афілійованих підприємств, частина з яких знаходиться на окупованій частині Донбасу.

Ці підприємства виробляли засоби індивідуального захисту органів дихання. Підозрюваний поставляв бойовикам продукцію, а також сплачував податки до «бюджетів» самоназваних республік.

Співробітники СБУ затримали бізнесмена на одному з підприємств Києва, куди він приїхав з окупованого Донецька «у справах».

«Під час проведення санкціонованих обшуків в офісних, складських приміщеннях та за адресами проживання фігурантів справи правоохоронці виявили бухгалтерську та фінансово-господарську документацію, печатки, комп’ютерну техніку та магнітні носії інформації із доказами здійснення протиправної діяльності», — йдеться у повідомленні.

Крім того, СБУ разом із Державною службою фінансового моніторингу заблокували кошти на рахунках суб’єктів господарювання, які фігурують у справі.

Затриманому оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 КК України (Створення терористичної групи чи терористичної організації).

Як повідомлялося, на Черкащині СБУ затримала жінку, яка виготовляла сепаратистські брошури.

Нагадаємо, соліста Львівського театру опери та балету Миколу Санжаревського звинувачують у «проведенні антиукраїнської пропаганди» та «зборі коштів для бойовиків ДНР». СБУ провела у нього обшуки.

На Харківщині СБУ затримала 3 людей за співпрацю зі спецслужбами РФ.

Пов`язані новини