Служба безпеки України 12 січня затримала в Черкасах одного з учасників минулорічних подій у Мукачевому Закарпатської області. Як повідомляється на сайті спецслужби, раніше чоловік був оголошений у розшук, оскільки переховувався від органів досудового розслідування.

Як наголошується в повідомленні, він підозрюється у створенні терористичної організації (частина 1 статті 255 Кримінального кодексу) і здійсненні теракту (частина 2 статті 258). Покарання за цими статтями - до 12 років в'язниці. Судом йому буде обрано запобіжний захід.

11 липня в місті Мукачеве на Закарпатті сталася стрілянина між представниками Правого сектора, помічниками депутата Михайла Ланя та місцевою міліцією. У сутичці були вбиті 2 людей. Ще 12 отримали поранення.

Стрілянина розпочалась на подвір’ї спортивного клубу «Антарес», куди «Правий сектор» приїхав на запрошення представників Михайла Ланя — народного депутата від об’єднання «Воля народу».

Незважаючи на блокування міліції і операцію «Перехоплення», представники ПС змогли зникнути із місця злочину. Два бійця Правого сектору, причетних до подій у Мукачевому, загинули під час аварії.

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування перестрілки вважає, що конфлікт спровокований місцевим керівництвом Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України.

/ фото galagov.tv

Поділитись: