ENRU

СБУ звинуватила «Євротранстелеком» у маршрутизації трафіку в «ЛНР» та «ДНР»

520b57d8b6108cfb7
Сервери компанії Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України звинуватила оператор «Євротранстелеком» у незаконній маршрутизації трафіку до окупованих районів Донбасу, анексованого Криму та невизнаного Придністров’я.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Оперативники спецслужби встановили, що керівники та менеджмент провайдерів, усвідомлюючи суспільну небезпечність та відвертий антидержавний характер своїх дій, забезпечували транзит трафіку, зокрема на непідконтрольні Україні території Донбасу», — повідомляє СБУ.

Також співробітники спецслужби сфотографували карту мереж провайдера, яка у цифровому вигляді є на сайті компанії Фото: ssu.gov.ua

У спецслужбі заявили, що задокументували діяльність національних провайдерів, які надавали послуги на непідконтрольних Україні територіях.

«Технологічно транзит трафіку відбувався через підключення каналів зв’язку з РФ до мереж вітчизняних телекомунікаційних вузлів з подальшим направленням його до донецького провайдера, який обслуговував відверто антиукраїнські інформаційні веб-ресурси ‒ «Глави» та «Ради міністрів» псевдоутворень «ДНР/ЛНР», — йдеться у повідомленні.

В СБУ додали, що під час проведення обшуків в офісах провайдера у Києві та області, Дніпрі, Одесі і Харкові правоохоронці вилучили кінцеве комп’ютерне обладнання та документи, «які підтверджують здійснення протиправної діяльності».