Секретар київської міської ради Володимир Прокопів вибачився за звернення з матюками, у якому закликав киян залишатись вдома під час карантину. Він оприлюднив звернення вранці 6 квітня у своєму Facebook, але пізніше видалив його.

Про це він заявив в етері hromadske.

«Я мав сильну емоцію після того, як відвідали кілька лікарень у зв'язку зі службовою необхідністю... І після цього я побачив в парках у себе в районі, де я багатьох знаю, людей, які групами по 10-15 осіб, у них щастя, у них не карантин, у них канікули, відпочинок. У них зовсім інші проблеми ніж ті, за які турбувався я», — пояснив Прокопів.

Як сказав Прокопів, він вирішив, що «якщо це допомагає в Італії», записати таке відео.

Водночас він зауважив, що не чув від міського голови Києва Віталія Кличка зауважень щодо звернення.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 6 квітня у світі зафіксували 1 273 810 випадків інфікування коронавірусом. 264 761 пацієнт одужав, а 69 459 — померли.

В Україні станом на ранок 6 квітня зафіксовано 1319 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: