Речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в ефірі Громадського розповів про зарплату військовослужбовців Збройних сил та про винагороду за знищену техніку ворога.

«З 1 січня цього року щонайменше 7 тисяч гривень кожен військовослужбовець, який перебуває в зоні АТО і взагалі служить у ЗСУ (це військовослужбовець першого року підписання контракту) отримує, а якщо він перебуває в зоні проведення АТО, додатково 1200 гривень, а в тилових районах 4200, якщо він знаходиться на першій лінії оборони», — сказав Селезнов.

Він також розповів про алгоритм виплати винагороди бійцям за знищену техніку противника.

«Що стосується виплат за знищену ворожу техніку, за участь в активних бойових діях, то тут відповідальність або бездіяльність відповідних посадових осіб на рівні бригади. Тобто на рівні бригади, за результатами бою, який зафіксований в журналі бойових дій, складається відповідне донесення в штаб, що в тому чи іншому районі силами підрозділу відбулося бойове зіткнення і перераховується той особовий склад, який у цьому бойовому зіткненні брав участь. На підставі цього бойового зіткнення оформлюється комплект документів. Алгоритм порядку оформлення цього комплекту документів доведено до кожного підрозділу, тобто кожен командир знає і в кожного підрозділу визначена посадова особа, яка цей алгоритм відпрацьовує», — сказав речник Генштабу.

Поділитись: