Життя

Семенченко: У районі Іловайська діє російський спецназ

Життя/Семенченко: У районі Іловайська діє російський спецназ
Зберегти
Вигляд

У районі Іловайська діє рота спецназу ГРУ ГШ РФ. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

«В районі діє група професійних диверсантів. Працювали на стику нас і «Азова». Вранці з ними зіткнулися, розійшлися внічию. У Донбасу загинув наш товариш, позивний "Літак", у них двоє вирушили туди звідки, сподіваюся, не повернуться. За почерком і тактикою – військовий спецназ. Трохи пізніше ідентифікували як окрему роту спецназу ГРУ ГШ РФ. Номер поки уточнюємо. Це новий чинник і тепер будемо його враховувати», - написав він.

"При вході в місто група офіцерів і гвардійців у складі 15 осіб вирушила назад по дорозі у напрямку до вихідних позицій. У районі моста ними були помічені дроти. При візуальному огляді виявлено мінування моста. Там же опинилися і автори. Група потрапила під снайперський вогонь (причому відстань і калібр куль вказує на гвинтівки від 30.000 доларів і вище). Потім додали з крупнокаліберних кулеметів. У підсумку диверсанти були відкинуті. Ми втратили наших товаришів - позивний Монгол (підполковник, мій заступник), Немо (полковник нацгвардії) і Комуніст (стрілець). Диверсанти втратили чотирьох бійців", також йдеться у повідомленні.

Пов`язані новини