Коли семирічний Кертіс Роджерс із американського міста Ролі довідався, що 17-річна Рейчел Чепмен, яка за ним доглядала після школи, не матиме повноцінного випускного через епідемію коронавірусу, він організував їй окремий випускний — з костюмами, банкетом і танцями. Усе — з дотриманням вимог соціального дистанціювання.

Про це йдеться в репортажі ранкового шоу телеканалу ABC.

Аби організувати «випускний» для своєї няні Рейчел, Кертіс заручився допомогою матері. Та із задоволенням допомогла: каже, що дівчина стала «частиною їхньої родини».

Кертіс і Рейчел вбралися в ошатний одяг, після чого пообідали в саду на безпечній відстані одне від одного. У меню були наїдки, які Рейчел обожнює найбільше — від арахісового масла й яблук до смузі.

Після цього обоє потанцювали разом — аби відміряти безпечну відстань, скористалися мотузками й жердиною. Але при цьому обоє мали змогу відчувати рухи одне одного.

«Я була просто вражена. І гадки не мала, що він (Кертіс — ред.) на таке піде. Це було так чуйно й мило з його боку», — сказала Рейчел.

Дівчина понад рік після занять гледіла за Кертісом: забирала зі школи, водила на дитячі майданчики й уроки піаніно, а також допомагала з домашньою роботою.

Поділитись: