Уряд Нідерландів внесе на розгляд верхньої палати парламенту для ратифікації Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом після 15 березня 2017 року.

Уряд Нідерландів внесе на розгляд верхньої палати парламенту для ратифікації Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом після 15 березня 2017 року.

Про це в ефірі Громадського заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

«Що стосується Сенату, то Сенат не бере участі у виборах, водночас за планом, який був представлений прем'єр-міністром Нідерландів паном Рютте, він буде вносити в Сенат пропозиції щодо підтримки рішення про ратифікацію після виборів, після 15 березня, оскільки це питання є доволі заполітизованим», — сказала Зеркаль.

Нагадаємо, що 15 грудня ЄС погодив з Нідерландами ратифікацію угоди про асоціацію з Україною.

 Нідерланди вимагають обмежень для України в Євросоюзі

Нагадаємо, 6 квітня у Нідерландах відбувся референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацією України з ЄС. 

Згідно з результатами, проти асоціації з Україною проголосували 61% виборців, за - 38,21%.

Президент України Петро Порошенко заявив, що метою організаторів референдуму в Нідерландах є атака на єдність Європи.

21 жовтня уряд Нідерландів ухвалив рішення щодо скасування візових вимог для українців.

Верховна Рада закликала уряд Нідерландів спільно з інституціями ЄС розробити зважене рішення, в якому будуть враховані інтереси нідерландського населення, України і Євросоюзу.

підтримати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС закликав міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.

На думку віце-президента Єврокомісії Франса Тіммерманса, Нідерланди мають затвердити угоду про Асоціацію між Україною та ЄС і «не робити Путіну подарунки».

 

Поділитись: