Американські сенатори в середу, 14 червня, більшістю голосів схвалили законопроект, що розширює санкції проти Росії, повідомляє Associated Press.

Американські сенатори в середу, 14 червня, більшістю голосів схвалили законопроект, що розширює санкції проти Росії, повідомляє Associated Press.

«За» проголосували 97 сенаторів, проти — 2. Таким чином, сенатори підтримали ініціативу доповнити законопроект про санкції проти Ірану поправкою про нові санкції проти Росії.

Тепер документ мають підтримати у Палаті представників.

Раніше, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков повідомив «Лента.Ру»., що намір США розширити перелік обмежень щодо Росії може обернутися новою хвилею взаємних санкцій.

«Нам не хотілося б, щоб ми знову входили в піке санкцій, але це не наш вибір», — сказав офіційний представник Кремля.

Як раніше заявив лідер демократів Чак Шумер, додаткові санкції потрібні для того, щоб Росія і всі інші країни, які могли втрутитися в президентські вибори в США, розуміли, що «понесуть за це покарання».

Повідомлялося, що нові санкції спрямовані проти співробітників російського розвідувального та оборонного відомств. Об'єктом їх дії також можуть стати енергетична, залізнична і видобувна галузі російської економіки.

У новий пакет санкцій включені положення, що дозволяють карати порушників прав людини в Росії.

При цьому в документ внесені положення, які не дозволять президенту скасувати або пом'якшити санкції проти Росії без узгодження з Конгресом.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій привітав ухвалення Сенатом США посилення санкцій проти Росії. Під час розгляду цього документу Парубій був присутній у залі Сенату, повідомляє прес-служба Ради.

«Дякую усім сенаторам, які підтримали цей важливий для України і всього вільного світу Закон. Раніше введені президентом США санкції, тепер затверджені Сенатом, як закон. Більш того, санкції розширені на фінансовий і енергетичний сектор»,  — заявив він.

Парубій додав, що цим законом передбачено і виділення 250 мільйонів доларів на протидію «російському деструктивному впливу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представники Держдепу розповіли про спроби Трампа зняти санкції з РФ одразу після інавгурації. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: