Сенатор США від штату Техас Тед Круз запропонував припинити фінансування ООН після резолюції Ради безпеки щодо незаконності ізраїльських поселень

Сенатор США від штату Техас Тед Круз запропонував припинити фінансування ООН після резолюції Ради безпеки щодо незаконності ізраїльських поселень.

Про це він повідомляє у Twitter.

За словами Круза, він зателефонував прем'єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетаньяху і запевнив його у сильній підтримці в Конгресі США, а також привітав прем'єра з Ханукою.

«Говорив з прем'єром Ізраїлю Нетаньяху сьогодні вночі, привітав з Ханукою і запевнив його у сильній підтримці в Конгресі. Ніякого фінансування для ООН від США до тих пір, поки рішення не буде переглянуте», — написав він.

Крім того, як повідомляє Washington Examiner, Круз заявив що він разом із  сенатором Ліндсі Грехем і обраним президентом США Дональдом Трампом будуть разом працювати над тим, щоб «значно скоротити або зовсім ліквідувати американське фінансування ООН, а також серйозно переглянути фінансову підтримку для тих держав, які підтримали цю резолюцію».

Нагадаємо, що Радбез ООН вперше ухвалила резолюцію про незаконність ізраїльських поселень.

24 грудня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху вирішив скасувати майбутній візит українського прем'єра Володимира Гройсмана до країни через те, що Україна проголосувала на користь резолюції щодо незаконності ізраїльських поселень в Радбезі ООН.

25 грудня прем'єр Ізраїлю заявив про перегляд відносин з ООН через резолюцію про незаконність поселень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile