Світ / США

Сенатори США розкритикували рішення Трампа про виведення військ з Сирії

Deutsche Welle
Світ/США/Сенатори США розкритикували рішення Трампа про виведення військ з Сирії
Зберегти
Вигляд
Сенатори Сполучених Штатів розкритикували рішення президента Дональда Трампа вивести війська з Сирії. На їхню думку, це загрожує безпеці США, а також надає сміливості «Ісламській державі».

Критикували рішення Трампа як республіканці, так і демократи.

Сенатори назвали такий крок «дорогою помилкою», яка загрожує безпеці США та «надає сміливості» терористичному угрупованню «Ісламська держава»(ІД), президенту Сирії Башару Асаду, Ірану і Росії.

Вони написали лист до Трампа та оприлюднили його у Twitter.

У листі вказали, що американські військові є «щитом».

За словами сенаторів, «будь-яка ознака слабкості, помічена Іраном або Росією, призведе лише до збільшення їхньої присутності в регіоні» та «зниження довіри» з боку партнерів і союзників США. Сенатори закликали Трампа переглянути своє рішення.

19 грудня президент США Дональд Трамп схвалив виведення всіх американських сил із Сирії. Глава Білого дому вважає, що бойовики «Ісламської держави» вже переможені.

Пізніше він також оприлюднив відеозвернення, у якому зазначив, що «герої повертаються додому».

Зараз у Сирії дислоковані близько 2 тисяч американських військових, які переважно готують місцеві сили для боротьби з «Ісламською державою».

Влітку 2014 року США та їхні союзники розпочали військову операцію проти радикальної ісламістської організації «Ісламської держави» на території Сирії та Іраку.

Більше про:
# Сирія
# США
Пов`язані новини