Сенатори США закликали Яценюка переглянути рішення про відставку

default/Сенатори США закликали Яценюка переглянути рішення про відставку
Зберегти
Вигляд

Сенатори США Джон Маккейн і Кріс Мерфі закликали Арсенія Яценюка переглянути рішення про відставку з поста прем'єр-міністра України. Про це йдеться в заяві сенаторів, передає "РБК-Україна".

"Ми стурбовані розпадом правлячої коаліції і оголошенням про відставку прем'єр-міністром Яценюком. Ми розуміємо важливість позачергових парламентських виборів, але ми впевнені, що головним пріоритетом України зараз є перемога над сепаратистами у Східній Україні, які підтримуються Росією, а також робота над посиленням безпеки країни і просуванням життєво важливих економічних реформ. Ці величезні проблеми вимагають національної єдності серед українців і енергійною підтримки з боку США та міжнародної спільноти ", - наголошується в заяві.

"Ми вважаємо, що прем'єр-міністр Яценюк виконав виняткову роботу для виведення своєї країни з нинішньої кризи. І ця робота ще не завершена. Ми сподіваємося, він зможе залишитися на своєму посту. Як завжди, ми будемо продовжувати робити все можливе, щоб гарантувати, що Україна буде отримувати всю необхідну підтримку з боку США та міжнародної спільноти ", - резюмують сенатори.