Засуджені в Росії українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко заповнили всі необхідні документи для екстрадиції на батьківщину. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

«Олег Сенцов і Олександр Кольченко заповнили всі необхідні для передачі їх в Україну документи. Передані співробітникам ФСВП (Федеральної служби відбування покарань — ред.) для передачі до Мін'юсту», — написав Наумлюк у Facebook.

Нагадаємо, російський Мін'юст доручив Федеральній службі виконання покарань підготувати документи про передачу Україні чотирьох засуджених і спрогнозував, що їх передадуть на батьківщину не раніше осені.

25 серпня 2015 військовий суд у Ростові-на-Дону засудив режисера Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Разом з ним суд Ростова засудив кримського активіста Олександра Кольченка до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму.

Кольченка доставили до місця відбування покарання у Копєйск Челябінської області і одразу помістили у штрафний ізолятор. Сенцова одразу після прибуття у виправну колонію №1 російського Якутська направили в карантинне відділення.

/фото Антона Наумлюка

Поділитись: