Голодування українських політв’язнів Кремля не дають можливості режиму Путіна зробити піар на проведенні чемпіонату світу з футболу.

Голодування українських політв’язнів Кремля не дають можливості режиму Путіна зробити піар на проведенні чемпіонату світу з футболу.

Про це у статті заявив старший науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council Даєн Френсіс.

«Чемпіонат світу з футболу — це Потьомкінська футбольна феєрія або уявний фасад, який був створений, аби показати цю країну цивілізованою та розвиненою», — написав аналітик.

Описуючи ситуацію в Росії, Френсіс згадав допінг російських спортсменів, порушення Кремлем суверенітету та цілісності України та назвав політику в цій країні «пропагандистською машиною з поширення дезінформації».

Зокрема, дезінформацію Росія застосовує щодо українського режисера, політв’язня Кремля Олега Сенцова, не надаючи відомостей про стан його здоров’я.

«Сенцов нагадує світу, що Росія — це вигнанець, який має бути вилучений з поля гри», — написав Френсіс.

Нагадаємо, художник з Києва Андрій Єрмоленко намалював альтернативні плакати Чемпіонату з футболу, який приймає Росія. На своїх малюнках Єрмоленко зобразив злочини Росії на Донбасі та проти прав людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Художник Єрмоленко про альтернативні плакати ЧС-2018: Мене надихнув Сенцов

Раніше українців закликали не їхати на нього через небезпеку затримання та можливу агресію.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали не відвідувати чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку цього року в Росії.

Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня.

Поділитись: