УКРАЇНА

Сенцов у російській колонії перебуває в ізоляції і не отримує листів – адвокат

9 березня, 2017 16:32
УКРАЇНА/Сенцов у російській колонії перебуває в ізоляції і не отримує листів – адвокат
Зберегти
Вигляд
Незаконно засуджений в РФ український режисер Олег Сенцов, перебуваючи в ув’язненні в російській колонії, не отримує листів і практично перебуває в ізоляції.

Незаконно засуджений в РФ український режисер Олег Сенцов, перебуваючи в ув’язненні в російській колонії, не отримує листів і практично перебуває в ізоляції.

Про це розповів його адвокат Дмитро Дінзе в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Як я знаю, листи, що йому надсилають, до нього не доходять. Вони, як я дізнався від працівників колонії, пересилаються до Москви і там люструються. Фактично він перебуває в ізоляції. За ним спостерігають з Москви, і відповідні умови утримання створюють, щоби від нього нічого не надходило і до нього нічого не доходило», - розповів адвокат.

За його словами, Сенцов може отримувати речові, продуктові посилки, але листи з-за кордону, в тому числі з України, до нього не доходять.

Дінзе розповів, що контактує з Сенцовим тільки один журналіст із місцевого інтернет-видання, що також є членом Громадсько-спостережної комісії в Якутії.

За словами адвоката, Сенцов сподівається, що все-таки почнеться обмін полонених, і його обміняють на громадян Росії, котрі утримуються на території України. 

Раніше заступник міністра юстиції Сергій Петухов у ефірі Громадського повідомив, що політв’язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка, яких засудили в Росії, можна звільнити шляхом оскарження примусового надання їм російського громадянства.

Нагадаємо, у серпні 2015 року суд у РФ визнав Олега Сенцова і Олександра Кольченка винними у створенні в Криму терористичної організації, скоєнні двох терактів і підготовці ще одного, а також у спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні зброї.

Сенцов був засуджений до 20 років колонії, Кольченко – до 10 років позбавлення волі. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини