Війна

Серед 107 заручників на Донбасі 64 військових – Геращенко

Війна/Серед 107 заручників на Донбасі 64 військових – Геращенко
Зберегти
Вигляд

На Донбасі бойовики утримують в полоні 107 українських громадян, з яких 64 – військові ЗСУ.

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Зараз в заручниках залишається 107 осіб, з них 64 військових, інші цивільні. На останній Мінської зустрічі вдалося підтвердити наявність вже 45 осіб з цього списку», – написала вона.

Вона також повідомила, що в тюрмах Російської Федерації знаходиться 10 політичних в'язнів і українська сторона продовжує працювати над їх звільненням.

За словами Геращенко, зниклих без вести на даний момент – 498 осіб, з них 345 – цивільні.

Раніше прес-секретар представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що українська сторона на переговорах Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу вимагає звільнення 107 заручників, які утримуються на окупованих територіях.

За словами радника голови Служби безпеки України Юрія Тандіта, в ході переговорів в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську представники самоназваних «ДНР» та «ЛНР» повідомили членам делегації України про місцезнаходження 45 українських заручників.

Пов`язані новини