Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» І ступеня екс-нардепа від Партії регіонів, скандального забудовника Ігоря Лисова.

Про це написав колишній журналіст і кандидат у президенти Дмитро Гнап у Facebook.

Відповідний указ від 4 травня розміщений на сайті президента.

Так, згідно з текстом указу, Лисова та інших нагороджено «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

«Лисов — колишній нардеп від Партії регіонів двох скликань. Скандальний забудовник. В 2009-му році став відомим через те, що його пасинок з ножем напав на водія поливальної машини в Києві. Пасинок ганяв вночі містом на джипі і комунальний транспорт йому дуже заважав. Справу пасинка, очікувано, зам'яли», - написав Гнап.

За його словами, після цього Лисов просив дозволу збудувати храм у Києві.

«Мешканці Голосіївського району на громадських слуханнях дозволили лише з умовою, щоб храм був Української автокефальної церкви (УАПЦ). Лисов пообіцяв. А, коли храм побудували, Лисов передав його Московському патріархату», — зазначає Гнап.

Він також нагадав, що 2015 року Генпрокуратура відкрила справу через масштабну будівельну аферу забудовником «Ліко-Град», власником якої є Лисов.

Раніше повідомлялось, що Порошенко підписав указ про нагородження орденами низки чиновників і громадянських діячів.

Українська громада Росії закликала президента України Петра Порошенка скасувати нагородження «голови ради Об’єднання українців Росії» Василя Думи орденом «За заслуги» І ступеня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile