Лідер російського рок-гурту «Коррозия металла» Сєргєй Троіцкій, також відомий на прізвисько «Паук», якого засудили до 10 місяців позбавлення волі у Чорногорії, вийшов із в’язниці.

Лідер російського рок-гурту «Коррозия металла» Сєргєй Троіцкій, також відомий на прізвисько «Паук», якого засудили до 10 місяців позбавлення волі у Чорногорії, вийшов із в’язниці. Про це повідомляє «РИА Новости».

Сам Троіцкій в мережі Facebook зазначив, що втік з в’язниці за допомогою «турецької мафії».

«Він втік до Італії», — розповіла його дружина Іріна, проте відмовилась розкривати подробиці.

Проте, як зазначила мати музиканта Валентіна у коментарі РЕН-ТВ, Троіцкого звільнили за рішенням суду.

За повідомленням російського пропагандистського ресурсу L!FE, черговий суд над Троіцкім у Чорногорії відбувся 27 лютого.

«Як всім відомо, новий президент США Дональд Трамп заборонив міжнародні в’язниці, засновані Бараком Обамою, тим паче, ряд «самостійних режимів продовжують утримувати громадян різних держав у таємних підземних тюрмах, в тому числі там знаходився і я», — прокоментував Троіцкій своє звільнення.

Музикант переконаний, до нього у Чорногорії була прикута особлива увага спецслужб у зв’язку зі справою про спробу державного перевороту росіянами.

Нагадаємо, у вересні 2016 року Сєргєя Троіцкого затримали у Чорногорії за підозрою в підпалі будинку в курортному місті Сутомор. Повідомлялося, що після підпалу Троіцкій виїхав потягом до ареропорту Белграда.

Лідера гурту «Коррозия Металла» Сєргєя Троіцкого неодноразово звинувачували в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі через виконання пісень і видання матеріалів, які містять заклики до розправи над представниками інших національностей.

Зокрема, 29 вересня 2015 року Радянський районний суд Орла визнав його винним за ч. 1 ст. 282 КК РФ «розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності» і присудив до штрафу в розмірі 150 тис. рублів, повідомляє федеральна агенція ТАСС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: