Сервери Єврокомісії зазнали 110 кібератак у 2016 році — Financial Times

9 січня, 2017 12:03
default/Сервери Єврокомісії зазнали 110 кібератак у 2016 році — Financial Times
Зберегти
Вигляд
Кількість спроб хакерського злому серверів Європейської комісії досягла 110 разів у 2016 році. У порівнянні з минулим роком, це більше на 20%.

Кількість спроб хакерського злому серверів Європейської комісії досягла 110 разів у 2016 році. У порівнянні з минулим роком, це більше на 20%.

Про це повідомляє Financial Times, з посиланням на джерела, ознайомлені із ситуацією щодо кібербезпеки ЄС. 

«Багато серверів по всій Європі та Європейської комісії намагаються зламати. Ці загрози — стійкі, вони проводяться агресивно, вони все більше стають небезпечними та потенційно руйнівним» — сказав Джуліан Кінг, комісар безпеки ЄС.

Як пише видання, Росія знаходиться у центрі уваги в Брюсселі щодо кібератак, але комісія відмовилася коментувати, хто саме проводить такі атаки, тому що це дуже тяжко відстежити.

«Різні зловмисники використовують одні і ті ж інструменти і методи. Вони дуже успішно приховують свою особистість за допомогою анонімних серверів», — йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що 80% кібератак на сервери Єврокомісії завдали тієї чи іншої шкоди, проте система захисту конфіденційних даних спрацювала. Єврокомісія відреагувала на це посиленням заходів безпеки і розширенням співпраці в галузі кібербезпеки з НАТО.

Нагадуємо, що в Німеччині підозрюють РФ у причетності до кібератак на ОБСЄ.

У свою чергу, у Франції визнали вразливість перед кібератаками.

Раніше повідомлялося, що розвідка США офіційно назвала Путіна ініціатором кібератак.

Крім того, Трамп доручив запровадити програму протидії кібератакам на США.

 

Пов`язані новини