Стрімінговий сервіс DirecTV показав першу серію останнього сезону «Гри престолів» на 4 години раніше за прем'єру на телеканалі HBO.

Про це повідомляє Insider.

Прем'єра останнього серіалу сезону стала доступна для користувачів сервісу DirecTV Now о 17 годині у Сполучених Штатах (00 за українським часом), замість 21 (4 ранку за українським часом). Користувачі отримали сповіщення, що епізод уже доступний для перегляду.

У соцмережі Twitter користувачі почали повідомляти, що дивляться першу серію фінального сезону до прем'єри.

Дехто встиг подивитися повну серію, зазначає Insider.

«Імовірно, наша система була такою ж схвильованою, як і ми, сьогодні ввечері, очікуючи на «Гру престолів», тому вона зараніше надала доступ до епізоду кільком користувачам DirectTV Now», — зазначила компанія у відповідь одному з користувачів Twitter.

«Коли ми дізналися про помилку, ми негайно її виправили», — додали в DirectTV Now.

«Гра престолів» створена за мотивами циклу романів «Пісні льоду та полум’я» письменника Джорджа Мартіна. Перший сезон серіалу вийшов у квітні 2011 року. Останній на цей час сьомий сезон вийшов влітку 2017 року. Серіал, який має мільйони прихильників по всьому світу, став культовим телевізійним продуктом. Прем'єра останнього сезону «Гри престолів» безумовно є найважливішою подією в масовій культурі.

У 2018 році «Гра престолів» отримала «Еммі», як найкращий драматичний серіал.

Один епізод останнього сезону «Гри престолів» коштував $15 млн.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile