Життя

Сервіс відео Netflix тепер працює в Україні

Життя/Сервіс відео Netflix тепер працює в Україні
Зберегти
Вигляд

Американська стрімінгова компанія Netflix розширила географію своєї діяльності практично на весь світ, додавши 130 нових країн. Таким чином, підписатися на ресурс з сьогоднішнього дня можна і в Україні, за винятком Криму.

Новина про розширення діяльності з'явилася в офіційному блозі компанії і з цього моменту в українських користувачів з'явився доступ до ресурсу. Місячна підписка буде коштувати 7,99 євро, при цьому перший тестовий місяць сервісом можна користуватися на безкоштовній основі.

Крім України Netflix став доступний ще в 130 країнах. Доступ до сервісу залишився заблокований у Криму, Сирії та Північній Кореї у зв'язку з санкціями уряду США. Крім того, поки що Netflix не працює в Китаї.

Як пише видання AIN.UA, сервіс уже працює на території України.

Спочатку сервіс запустився в США і Канаді і поступово почав розширювати свою контентную базу і географію. Так виглядала карта покриття до сьогоднішнього дня, пише AIN.UA

 

На даний момент Netflix є одним з найпопулярніших у світі потокових сервісів, який не тільки займається дистрибуцією контенту, але і сам виробляє серіали, які знаходять всесвітню популярність, наприклад, «Картковий будиночок» або «Помаранчевий - хіт сезону».

Пов`язані новини