Сторона захисту затриманого в Росії українського режисера Олега Сенцова не володіє інформацією щодо можливого його обміну на затриманих в Україні російських військовослужбовців Алєксандра Алєксандрова і Євґєнія Єрофєєва.

Про це повідомила в ефірі Громадського сестра Олега Сенцова Наталія Каплан.

«Ніякої конкретної інформації щодо обміну немає ні у нас, ні у адвокатів. Ми намагалися знайти кінці, хто з ким домовлявся, хоча б імена…Зараз це все на рівні чуток, ніхто ні з ким не зв’язувався», – сказала Каплан.

За її словами, Олег Сенцов зараз «нормально тримається, але сподівається на обмін. Для нього це надія номер один».

Нагадаємо, 25 серпня Північно-Кавказький військовий окружний суд у Ростові-на-Дону визнав Сенцова винним у створенні терористичного угрупування та керуванні ним, підготовці теракту, призначивши покарання у вигляді 20 років позбавлення волі. Українського активіста Олександра Кольченка засуджено до 10 років позбавлення волі.

Олега Сенцова та Олександра Кольченка заарештували навесні 2014 року в Криму, після анексії півострова Росією. Сенцов і Кольченко свою провину заперечують. Правозахисний центр «Меморіал» визнав підсудних політв’язнями. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні закликає Росію зняти обвинувачення проти Сенцова й Кольченка.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile