На шахтах компанії ДТЕК українського олігарха Ріната Ахметова, розташованих на окупованому Донбасі, затримують зарплату робітникам та проводять скорочення.

На шахтах компанії ДТЕК українського олігарха Ріната Ахметова, розташованих на окупованому Донбасі, затримують зарплату робітникам та проводять скорочення. Про це повідомили Громадському працівники «Свердловантрацит».

«За лютий чекали зарплату до 8 березня. Але її так і не заплатили. Це і по «Свердловантрацит», і по «Ровенькахантрацит», — повідомили працівники.

Зазначається, що шахти «Свердловантрацит» працюють в звичному режимі, збагачене антрацитове вугілля везуть на пряму в Росію, а подрібнений антрацит складають до «кращих часів».

«Офісних працівників почали скорочувати ще в грудні, зараз третя хвиля скорочень. У другій хвилі скорочували пенсіонерів. Але про те, що будуть скорочувати заявили ще в кінці минулого року. Тому — чи це на фоні націоналізації робиться чи ні — важко сказати», — розповіли працівники шахт.

«На шахті ходять різні чутки, людям страшно, що їх скоротять, більшість проти «хунти», але за те, щоб працювати на Ахметова, бо це стабільність,  ну і, що важливо, — стаж», — додали вони.

Раніше повідомлялося, що підприємства ДТЕК на окупованій Луганщині працюють у штатному режимі.

Нагадаємо, бойовики «ЛНР» заявили про введення «тимчасових адміністрацій» на шахтних підприємствах Ахметова, розташованих на підконтрольній бойовикам території Луганської області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Поділитись: