У Львові у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи донецький «Шахтар» приймав іспанську «Севілью», гра завершилась з рахунком 2:2.

Вже на 6-й хвилині забиває «Севілья». Вітоло отримав відмінну передачу від Гамейро, обіграв Ракіцого і з кількох метрів акуратно відправив м'яч у ворота П`ятова.

На 23-й хвилині Ракицький передачею з самого центру поля вивів Марлоса на зустріч з голкіпером «Севільї», і бразилець зрівняв рахунок.

На 36-й хвилині гірники розіграли кутовий, після чого Марлос обіграв суперника і зробив довгу подачу. А вже в штрафному майданчику краще всіх розібрався Тарас Степаненко, потужно головою забив м'яч у сітку воріт суперника.

Вже під кінець другого тайму стався пенальті у ворота «Шахтаря», який на 82-й хвилині реалізував Гамейро і зрівняв рахунок.