«Шахтар» зіграв з «Андерлехтом» в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи, перемігши з рахунком 3:1.

Вже на 21-й хвилині помилка в захисті «Андерлехта» призводить до взяття воріт. Захисник гостей виніс м'яч на Едуардо, який вивів Коваленко на побачення з голкіпером.

Однак Віктор не зумів переграти воротаря, проте був першим на підборі, віддав під удар Тайсону, який відправив м'яч у ворота.

Горняки мали ще кілька нагод для того, щоб відзначитись. І на 24-й хвилині після подачі кутового воротар помилився на виході, Срна подав на дальню штангу, де Кучер виграв єдиноборство і відправив м'яч у сітку.

Після комфортної переваги «Шахтар» намагався дотиснути суперника ще в першому таймі, проте більше забити не вдалось.

У другому таймі «Андерлехту» вдалось забити один м’яч. На 68-й хвилині Конте віддав гольову передачу. Його подачу на дальню штангу замкнув Ашампонг, за яким не догледіли захисники.

Проте після пропущеного голу горняки активізувались. І на 79-й хвилині після подачі Бернарда з кутового Едуардо пробив головою під поперечину, забезпечивши «Шахтарю» комфортну перевагу перед матчем-відповіддю.

Нагадаємо, що в 1/16 фіналу Ліги Європи «Шахтар» переграв на виїзді «Шальке» і за сумою двох матчів переміг німецький клуб.