Війна

Шахти Донбасу, законопроект про Нацбезпеку та поява Януковича

3 березня, 2018 00:08
Війна/Шахти Донбасу, законопроект про Нацбезпеку та поява Януковича
Зберегти
Вигляд
Чи загрожує сходу України екологічна катастрофа? В ефірі «Громадського.Схід» дивимось фільм-дослідження Громадського та обговорюємо його з авторкою Наталкою Гуменюк та заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та переміщених осіб Георгієм Тукою.

Понад 2,5 млн людей можуть стати екологічними біженцями на Донбасі — через неконтрольоване підтоплення шахт регіон може перетворитися на нову зону відчуження. Чи загрожує сходу України екологічна катастрофа? В ефірі «Громадського.Схід» дивимось фільм-дослідження Громадського та обговорюємо його з авторкою Наталкою Гуменюк та заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та переміщених осіб Георгієм Тукою. Питаємо в гостя також про те, наскільки сильно підтоплені шахти по обидва боки фронту та чи звертає влада увагу на екологічні проблеми в умовах війни.

Також в ефірі: 

  • Куди ідеш, арміє? У Верховній раді презентували президентський законопроект «Про нацбезпеку», а в ефірі Громадського Схід ми його аналізуємо із західними експертами.
  • Подав голос. Що сказав Янукович на своїй прес-конференції про Донбас.

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини