Проросійський блогер Анатолій Шарій володіє віллою в місті Рода-де-Бара, що в іспанській Каталонії. Її вартість може сягати близько мільйона євро (майже 30,4 мільйона гривень).

Про це йдеться в розслідуванні «Слідства.Інфо».

Зазначається, що будинок, який належить Шарію, складається з основного житлового поверху на 161 квадратний метр і підвального приміщення на 69 квадратних метрів. Навколо будинку є сад площею у 5,2 сотки, а розташований він неподалік від пляжу.

Точна вартість вілли невідома, втім будинки подібного розміру зі схожими параметрами коштують у районі до 1 мільйона євро, зазначає «Слідство.Інфо». Те, що будинок перебуває у власності Шарія, підтверджують витяги з реєстру нерухомості Іспанії, а також людина, яка працювала на віллі.

Крім того, Шарій разом із дружиною Ольгою викладали в соцмережі фото з місця, яке нагадує віллу, зазначають у «Слідстві.Інфо».

Наразі на віллі триває ремонт: довкола неї звели двоповерховий паркан, а вікна заґратували, свідчать останні фото звідти. Сам Шарій не прокоментував «Слідству.Інфо» інформацію про наявність у нього вілли в Іспанії.

Зазначимо, що політичний проєкт Шарія — «Партія Шарія» — подав позов до Окружного адмінсуду Києва з вимогою виплатити їй понад 3 мільйони гривень з державного бюджету України. Раніше політсила підпадала під дію закону про держфінансування партій, утім пізніше його змінили, передбачивши фінансування лише партіям, які пройшли до парламенту.

На парламентських виборах 2019 року «Партія Шарія» здобула 2,2% голосів виборці за мінімального прохідного бар'єру в 5%.

Раніше громадський рух «ЧЕСНО» повідомив, що найбільшим донором «Партії Шарія» у I кварталі 2020 року стала однойменна громадська організація «Партія Шарія». Вона загалом перерахувала 430 тисяч гривень.

Поділитись: