Політика

Щастя. Луганська ТЕС

Політика/Щастя. Луганська ТЕС
Зберегти
Вигляд

Бойовики так званої «ЛНР» продовжують обстрілювати територію Луганської теплоелектростанції, що розміщена в місті Щастя. Страждають й інфраструктурні об'єкти, розташовані поряд з ТЕС. За словами працівників станції, снаряди і ракети з протилежного берега Сіверського Донця вибухають на території станції майже щодня.

Електростанція вкрай важлива для «ЛНР» - перебуваючи під контролем української армії, вона робить окуповані бойовиками території Луганської області енергетично залежними від українського уряду. Саме тому сепаратисти не припиняють обстрілів і безуспішних спроб захопити Щастя.

Спеціаліст із надзвичайних ситуацій ДТЕК Олег Богдан стверджує: у випадку потрапляння снарядів у вразливі блоки підприємства, мешканців Щастя очікує масштабна техногенна та екологічна катастрофа, в результаті якої може загинути багато людей. Однак, за словами працівників станції і українських військових, бойовики, схоже, не мають наміру знищувати ТЕС, а постійні обстріли мають на меті деморалізувати персонал і змусити військових залишити об'єкт, що охороняється.

/ Костянтин Реуцький

Пов`язані новини