Ще дві потерпілі у справі проти бійців батальйону «Торнадо» підтвердили звинувачення.

Про це в ефірі Громадського військовий прокурор Руслан Кравченко.

«Перша потерпіла підтвердила обвинувачення, які вказані в обвинувальному акті. Вона підтвердила, що Микола Цукур незаконно заволодів її автомобілем. Друга потерпіла підтвердила, що він також вимагав частину прибутку з кафе, паспортом та ноутбуком», — сказав Кравченко.

Раніше, 30 ерпня потерпіла під час допиту на суді у справі екс-бійців розформованої спецроти МВС «Торнадо» підтвердила скоєння деякими з них зґвалтування.

Спецроту МВС «Торнадо» передислокували з Луганської області на базу МВС у Боярці на початку осені 2015 року, після того, як 17 червня 2015 року в Луганській області затримали кількох бійців «Торнадо», включаючи командира роти Руслана Онищенко.

18 червня 2015 року голова МВС Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти.

10 березня 2016 року було затримано замкомбата роти Миколу Цукура та бійця Іллю Холода. 7 жовтня 2015 року при спробі затримання був убитий боєць роти Віталій Дьякон з позивним «Товстий».

За словами головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, затримані 12 бійців «Торнадо» підозрюються у викраденні людей в зоні АТО і тортурах. У «Торнадо» звинувачення військового прокурора відкидають.

На судовому засіданні 19 серпня один з колишніх бійців «Торнадо»визнав свою вину у викраденні і катуваннях.

Поділитись: