Життя

Ще одна жінка звинуватила Трампа в сексуальних домаганнях

Життя/Ще одна жінка звинуватила Трампа в сексуальних домаганнях
Зберегти
Вигляд
lead

Ще одна жінка звинуватила Трампа в сексуальних домаганнях

Ще одна жінка звинуватили кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа в сексуальних домаганнях.

Про це повідомляє газета The Washington Post.

46-річна американка Крістін Андерсон, яка проживає в штаті Каліфорнія і працює фотографом, заявила журналістам газети, що Трамп нібито домагався її.

За словами жінки, це сталося в нічному клубі в Нью-Йорку на початку 1990-х років, коли Андерсон було трохи більше 20 років і вона пробувала себе в модельному бізнесі.

Жінка стверджує, що мільярдер підсів до неї в клубі в той момент, коли вона розмовляла зі своїми друзями, і несподівано почав чіпати її.

У передвиборному штабі Трампа спростували ці твердження, назвавши їх вигадкою.

«Дональд Трамп відкидає ці фальшиві звинувачення, зроблені кимось, хто хоче безкоштовної самореклами», – зазначила представник штабу мільярдера Хоуп Хікс.

Нагадаємо, раніше дві американки звинуватили Трампа в сексуальних домаганнях.

Одна з жінок, 74-річна Джессіка Лідс, розповіла, що більш ніж 30 років тому летіла в кабіні першого класу літака до Нью-Йорка. Її місце було поруч із місцем Трампа, вони не були знайомі.

Жінка каже, що приблизно через 45 хвилин після зльоту Трамп підняв підлокітник, почав мацати її груди і намагався залізти під спідницю.

Інша жінка на ім'я Рейчел Крукс розповіла, що зазнала домагань від Трампа у 2005 році. Їй тоді було 22 роки і вона працювала в компанії, офіс якої розташовувався у хмарочосі Trump Tower на Манхеттені.

Сам кандидат у президенти заперечив обидва випадки.

Пов`язані новини