Війна

«Громадське.Схід»: Що не так з мінометами «Молот» та пенсії українцям на окупованих територіях

15 липня, 2018 16:36
Війна/«Громадське.Схід»: Що не так з мінометами «Молот» та пенсії українцям на окупованих територіях
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада завершила восьму сесію, народні обранці пішли на канікули до вересня. Де депутати полегшили життя мешканцям Донбасу, а де не втсигли, а де взагалі не захотіли - підбиваємо політичні підсумки сезону і говоримо про закони, що стосуються Донбасу сьогодні в програмі Громадське.Схід о 21:10.

Верховна Рада завершила восьму сесію, народні обранці пішли на канікули до вересня. Де депутати полегшили життя мешканцям Донбасу, а де не втсигли, а де взагалі не захотіли - підбиваємо політичні підсумки сезону і говоримо про закони, що стосуються Донбасу сьогодні в програмі «Громадське.Схід» о 21:05.

Також в програмі:

  • Не припиняти пошуки — як допоможе закон про зниклих безвісти рідним, які досі шукають.
  • Пенсії для мешканців окупованих теритоій — Україна запевняє Євросоюз, що шукає спосіб як це зробити.
  • Трагедія на військовому полігоні на Рівненщині. З’ясовуємо, що не так з українськими мінометами.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Що відбулося в Золотому-4, перспективи обміну росіян на українських політв’язнів та суд над Марківим в Італії

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини