Під Верховною Радою України зранку 18 жовтня триває акція протесту. На місці перебуває близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора

Під Верховною Радою України зранку 18 жовтня триває акція протесту. На місці перебуває близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

Як передає кореспондент Громадського з місця подій, наразі ситуація спокійна. Люди продовжують виступати за підтримку «Великої політичної реформи».


Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

За інформацією Міністерства внутрішніх справ, на місці присутні і представники партії «Рух Нових Сил», і батальйон «Донбас», і члени руху «Справедливість».

Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

«Загалом, ситуація в місці проведення масових заходів контрольована. Там перебуває достатня кількість поліції і військовослужбовців Нацгвардії, аби забезпечити безпеку громадян і безперешкодне функціонування державних установ», — йдеться у повідомленні.

Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи».  Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Близько 16 години на Грушевського під Радою стались сутички, коли протестувальники намагались пронести намети. Унаслідок цього постраждало четверо людей.

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутички між протестувальниками та правоохоронцями.

За даними МВС, у мітингах в урядовому кварталі Києва взяли участь близько 6 тисяч людей. Для забезпечення правопорядку було залучено 3500 правоохоронців.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile