Що загрожує нині свободі слова в Україні та які виклики стоять перед українською журналістикою? Це — головна тема програми «Нині вже».

Що загрожує нині свободі слова в Україні та які виклики стоять перед українською журналістикою? Це — головна тема програми «Нині вже». Також ведуча Люда Корнієвич із колегами та світовими експертами з медіа говоритиме про те,  яка перед ЗМІ зараз є відповідальність, і хто підважує авторитет преси.

Чому ця дискусія важлива не лише для професійної медіаспільноти, але й для всього суспільства — сьогодні о 20:00.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Нафтогаз проти Газпрому, «список 47» та Донбас, котрий «просідає»

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile