Творці телесеріалу «Шерлок» переконують прихильників не дивитися викладений у мережу заключний епізод, а тих, хто його вже переглянув, вмовляють не розголошувати деталей сюжету.

Творці телесеріалу «Шерлок» переконують прихильників не дивитися викладений у мережу останній епізод, а тих, хто його вже переглянув, вмовляють не розголошувати деталей сюжету. Про це передає BBC.

Справа у тому, що епізод під назвою «Фінальна проблема» з’явився у мережі ще до офіційного виходу на телебаченні, у російському дублюванні та у високій якості.

«Ми знаємо, що епізод 3 «Шерлока» був нелегально завантажений в мережу. Якщо ви побачили його, будь-ласка, не поширюйте далі», — пишуть представники творців серіалу.

«Російська версія «Шерлока» була нелегально завантажена. Будь-ласка не поширюйте її. Ви так добре убезпечуєте його від спойлерів. Майже», — написала продюскрка серіалу Сью Вертью.

Творці «Шерлока» Стівен Моффат і Марк Гатісс зазначили, що цілком можливі нові серії детективної драми, і останній епізод не планувався ними у якості фінального.

Перенесені у сьогодення літературні герої шотландського письменника Артура Конан Дойла детектив Шерлок Холмс, якого грає Бенедикт Камбербетч, і доктор Джон Уотсон, якого грає Мартін Фрімен, стали одним з найбільш популярних телешоу BBC, повідомляє The Guardian.

Користувачі соцмереж з гумором віднеслись до ситуації. Так, за хештегом #Sherlock можна прочитати чисельні жарти на тему витіку останнього епізоду серіалу та політичні причини, що нібито за цим стоять.

«Добре, Росія зламувала країни і це погано; але витік останнього епізоду «Шерлока»? Путін, ти зайшов надто далеко!»

«- Як розпочалась ІІІ світова війна?

- 14 січня, за день до ефіру, Росія вкрала «Фінальну проблему»

«Список найважливіших речей, які зламала Росія:
1. «Шерлок»
2. Вибори в США»

Останній жарт викликаний тим, що за умовами контракту трансляція «Шерлока» на російському «Першому каналі» має проходити пізніше за трансляцію на BBC, що підтвердила креативна директорка мовника Єлєна Афанасьєва.

Раніше повідомлялося, що внаслідок хакерського зламу на моніторах метрополітену Києва з'явився Бенедикт Камбербетч в образі Шерлока Холмса з одноіменного британського серіалу.

Поділитись: