Біля Кабміну протестували проти призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов'язків міністра освітиКиїв, 30 червня 2020
Фото:

Ксюша Савоскіна/hromadske

Біля Кабінету міністрів сотня людей 30 червня влаштувала акцію протесту проти призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти і науки.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske з місця події.

Учасники акції скандували «Шкарлет — чорт» та «Шкарлет — геть!»

В акції протесту також взяв участь український науковець Антон Сененко, до якого нещодавно приходив куратор зі Служби безпеки України через те, що він був на попередній акції проти Шкарлета.

Він розповів, що в СБУ його попросили повідомляти про інші протести. Сененко зробив селфі з учасниками протесту, щоб «зафіксувати для куратора СБУ, скільки людей прийшло».

Учасники акції ходою дійшли до Офісу президента, але поліція далі не пропускає. Правоохоронці просять усіх учасників показати, що у них в сумках.

Учасники провели сидячий протест біля Офісу президента. Протестувальники просять поліцію зробити коридор, щоб вони змогли пройти до Офісу президента.

Правоохоронці зробили коридор та почали пропускати учасників протесту під Офіс президента. Спершу поліція перевіряє речі.

Учасники передали в Офіс президента плакати.

25 червня 2020 року Кабінет міністрів призначив виконувачем обов'язків міністра освіти і науки ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета. Раніше освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра.

Поділитись: