Водій BMW Ростислав Храпачевський, який намагався втекти від переслідування поліцейських в ніч на 7 лютого, в результаті чого був застрелений пасажир його автомобіля, ховається від правосуддя. Про це заявив радник голови МВС Зорян Шкіряк.

За його словами, хлопець тричі не з'явився на виклики слідчого, відключив телефони і не знаходиться за місцем проживання.

«Сьогодні з упевненістю можна констатувати, що водій BMW, учасник трагічної погоні 7 лютого, подався в біга, щоб уникнути кримінальної відповідальності», — написав Шкіряк у facebook.

За його словами, Нацполіція звернулася до суду про обрання йому запобіжного.

Після того, як суд обере запобіжний захід, правоохоронці зможуть законно затримати Храпачевского. Він пояснив, що затримання або оголошення в розшук поліція може здійснити тільки за погодженням прокурорів і санкції суду - такий закон.

Нагадаємо, що раніше Шкіряк заявляв, що якщо 26 лютого водій BMW, за яким полійейські влаштували погоню в Києві, не з'явиться на допит - його оголосять у розшук.

Між тим, адвокат сім’ї загиблого Михайла Медведєва в ефірі Громадського розповів, що водію BMW не висунуто жодного звинувачення.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile