Вікторія Івлєва — відома російська фотографиня і журналістка. З початку війни на Донбасі займається волонтерською допомогою людям в зоні конфлікту, українським морякам, які зараз перебувають в СІЗО у Москві, організовує в Росії акції проти війни з Україною і за звільнення Олега Сенцова.

В 2014 році проїхала Україну зі сходу на захід і видала фотоальбом «Мандрівка, або подорож фейсбучного хробака Україною». В 2016 року — відвідала всі обласні міста України і зняла пологи як символ народження нової національної ідентичності українців. Ця подорож переросла у проект «Народження України».

Вікторія відома репортажами з гарячих точок, починаючи з конфлікту в Нагірному Карабасі. Багато працювала в Африці, супроводжувала гуманітарні місії в Руанді, Судані, Уганді. До сьогоднішнього дня залишається єдиним журналістом у світі, який був усередині четвертого енергоблоку ЧАЕС. За цей репортаж вона отримала премію World Press Photo Golden Eye.

Громадське зустрілося з фотографинею і поговорило про те, як Вікторія прийшла в професію, як це — знімати під час воєнних конфліктів, що важливіше: зняти гарну фотографію чи допомогти людині. Про співчуття до України, війну на Донбасі, Сенцова, і причини закручування гайок у Росії, різницю між плівкою та цифрою та творчі плани — дивіться в програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 21:15.

Поділитись: