Політика

Шокін призначив 154 керівника місцевих прокуратур

Політика/Шокін призначив 154 керівника місцевих прокуратур
Зберегти
Вигляд

Генеральний прокурор України Віктор Шокін, виходячи з рекомендацій конкурсних комісій, призначив 154 керівника місцевих прокуратур з 155 посад, про це йдеться в повідомленні на сайті Генпрокуратури.

Разом з тим, згідно з повідомленням, не відбулося призначення керівника однієї з одеських місцевих прокуратур, оскільки рішення Одеського конкурсної комісії від 12 листопада 2015 відбір кандидатів на посаду керівника прокуратури скасовано постановою Одеського окружного адміністративного суду від 2 грудня 2015 року.

«Не оголошувався конкурсний відбір на посади керівника в 23 місцевих прокуратурах, з них 8 - у місцевих прокуратурах Автономної Республіки Крим, у зв'язку з окупацією півострова, а також в 15 місцевих прокуратурах Донецької та Луганської областей, які знаходяться в зоні проведення АТО», - сказано в повідомленні.

Також наголошується, що на виконання Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року в органах прокуратури створені 178 місцевих прокуратур, які почали діяти з 15 грудня 2015 року.

/ фото kmi.kherson.ua

Пов`язані новини