Учасники акції із торгівельної блокади Донбасу кажуть, що існує можливість закупівлі вугілля з Донбасу під виглядом російського.

Учасники акції із торгівельної блокади Донбасу планують заблокувати торгові переходи з РФ у відповідь на заяви бойовиків щодо блокування торгівлі з Україною.

Про це заявив один з керівників «штабу блокади» Анатолій Виногродський на прес-конференції у Києві.

За його словами, незаконна «націоналізація» бойовиками українських підприємств на окупованих територіях Донбасу не пов'язана з діями учасників блокади.

У той же час, як сказав Виногродський, у підприємств на окупованій території немає інших ринків збиту, окрім України, тому існує можливість того, що видобуте на окупованих територіях вугілля будуть збагачувати в РФ і продавати Україні за завищеними цінами під виглядом російського.

«У разі таких дій ми заблокуємо усі 8 торгівельних переходів з Росією», – сказав він.

Зауважимо, що раніше під час засідання уряду міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив про намір запропонувати Кабінету міністрів повністю заборонити імпорт антрацитового вугілля з Росії для того, щоб запобігти можливим поставки видобутого на неконтрольованої території Донбасу вугілля під виглядом російського.

Раніше ватажок бойовиків самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про «оголошення блокади Києву».

СБУ заявляла про перехоплення переговорів ватажків «ДНР», із змісту яких випливало, що бойовики планують використати блокаду  як привід для «націоналізації» підприємств, які залишилися на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

http://ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: