«Штаб блокади торгівлі з окупантами» повідомляє про початок перекриття автомобільних доріг, які єднають окремі райони Донецької і Луганської областей з рештою території України

«Штаб блокади торгівлі з окупантами» повідомляє про початок перекриття автомобільних доріг, які єднають окремі райони Донецької і Луганської областей з рештою території України, і встановили блокпост поблизу селища Золоте Луганської області.

Про це йдеться у заяві штабу.

«Сьогодні ветерани війни за Незалежність, громадські активісти та волонтери, відкрили перший блокпост для перекриття поставок контрабанди, а також торгівлі з окупантами, яка здійснюється автомобільним транспортом. Блокпост знаходиться поблизу селища Золоте Луганської області», — йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що учасники блокади планують найближчим часом створення блокпостів на інших автомобільних трасах.

Раніше повідомлялось, що Кабмін перегляне список товарів для провезення через лінію розмежування.

В ЄС також закликали припинити блокаду Донбасу.

26 грудня добровольці оголосили про блокаду окупованих територій. Колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Водночас, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що рішення групи добровольців про блокування непідконтрольних владі України територій Донецької і Луганської областей перебуває виключно у компетенції президента України.

6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: