Відведення сил і засобів Збройних сил України та незаконних формувань в районі населеного пункту Петрівське у Донецькій області було зірване, через обстріли з боку бойовиків. 

Про це повідомляє прес-центр штабу Антитерористичної операції.

«На 15 годину 3 жовтня для підрозділу Збройних Сил України, який знаходиться поблизу населеного пункту Петрівське (Маріупольский напрямок), була оголошена готовність для відведення на визначені рубежі у відповідності до Рамкової угоди. О 15 годині було дано відповідний сигнал до початку відведення військовослужбовців. Відразу після цього з боку протилежної сторони було запущено беспілотник противника. А з 16.02 до 16.08 годин українські позиції біля населеного пункту Петрівське були обстріляні з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї», — йдеться у повідомленні.

У штабі повідомили, що обстріл зафіксували представники ОБСЄ та Спільного центру по контролю та координації.

Нагадаємо, що 21 вересня 2016 року у Мінську учасники Тристоронньої контактної групи підписали рамкову угоду щодо відведення військ на трьох ділянках лінії розмежування на Донбасі.

Цей документ передбачає створення трьох зон безпеки у населених пунктах Золоте, Петрівське та Станиця Луганська з метою припинення бойових дій в районі лінії зіткнення.

1 жовтня відбулося відведення підрозділу Збройних Сил України на визначені рубежі на околиці міста Золоте Луганської області. 

Читайте також: Леонід Кучма: Я не бачу строків завершення війни на Донбасі.  

Поділитись: