Після переговорів голів МЗС у «нормандському форматі» міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр відзначає покращення ситуації на Донбасі.

Зокрема, учасники зустрічі домовилися до кінця листопада завершити роботу над угодою про порядок розмінування на Донбасі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми домовилися, що до кінця листопада ми повинні виробити угоду, в якій будуть закладені пріоритети, схеми, необхідні технічні засоби», - заявив він за підсумками переговорів.

Також міністри закордонних справ обговорили питання відновлення інфраструктури.

«Потрібно сказати і про економіку: як відновити зруйновану інфраструктуру, як відновити залізничне сполучення. У цьому зацікавлені обидві сторони», - заявив .

За словами міністра, представники «нормандської четвірки» також обговорили питання про те, «як забезпечити транспортування вугілля зі східних регіонів в західні. Крім того, важлива і інфраструктура забезпечення водою».

У свою чергу, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що виконання Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі буде перенесене на наступний рік.

Поділитись: