УКРАЇНА

Штовханина під Радою: мітингувальники намагалися заблокувати вихід з парламенту

17 жовтня, 2017 19:30
УКРАЇНА/Штовханина під Радою: мітингувальники намагалися заблокувати вихід з парламенту
Зберегти
Вигляд
Мітингувальники під будівлею Верховної Ради влаштували сутички при виході депутата фракції «Блок Петра Порошенко» Олега Барни з будівлі парламенту.

Мітингувальники під будівлею Верховної Ради влаштували сутички при виході депутата фракції «Блок Петра Порошенко» Олега Барни з будівлі парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Барна був  в оточенні учасників протестів, до нього підійшов Міхеіл Саакашвілі і закликав пропустити депутата.

Після цього учасники мітингу намагалися не випустили за огорожу деяких інших народних депутатів після закриття пленарного засідання. Зокрема група протестуючих оточила позафракційних депутатів Андрія Білецького та Олега Петренка на вулиці Грушевського біля огорожі. Група людей, яка намагалася не випустили цих парламентаріїв, заявили, що є представниками «Автомайдану».

Також на виході з будівлі комітетів Верховної Ради група людей під прапорами «Руху нових сил» зупинила народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенко» Віктора Кривенка. Деякі народні депутати, зокрема з фракції БПП, безперешкодно залишали будівлю Ради через під'їзд, який виходить на вулицю Грушевського.

На площі перед Верховною Радою перебувають близько 300 активістів, ще стільки ж — на прилеглих територіях неподалік.

Нагадаємо, 17 жовтня під стінами Ради відбулися мітинги. Організаторами масової акції на підтримку «Великої політичної реформи» виступили шість громадських організацій, дев’ять політичних партій та 11 народних депутатів абсолютно різних політичних поглядів. Протестувальники висунули три основних вимоги: нові правила виборів у Раду, які передбачали б пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду.

Унаслідок сутичок постраждали щонайменше 4 людини

Жодної з вимог Рада 17 жовтня не виконала. Спікер парламенту Парубій повідомив, що Рада розгляне закон про скасування депутатської недоторканності 19 жовтня.

У МВС заявили, що порядок на мітингу в центрі Києва охороняють 3500 силовиків. Під час мітингу депутат Парасюк побився з начальником держохорони Гелетеєм.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини