Дослідники Масачусетського технологічного інституту створили програму, яка на основі штучного інтелекту вміє виправляти певні слова в реченнях, зберігаючи при цьому близький до людського стиль написання й граматику.

Про це повідомляється на сайті інституту.

Нова програма є, по суті, системою генерування тексту. Вона працює таким чином: користувачі вводять якусь нову інформацію — приміром, оновлені дані про населення країни — в будь-якій формі. А штучний інтелект знаходить реченнях в статтях «Вікіпедії», де ця інформація міститься, і заміняє її.

«Статті «Вікіпедії» щодня потребують так багато оновлень. Було б корисно автоматично змінювати конкретні уривки статтей без участі чи з мінімальною участю людей», — вважає один із авторів програми, аспірант Лабораторії інформатики і штучного інтелекту Масачусетського технологічного інституту Дарш Шах.

Створену програму можуть використовувати й в інших сферах. Приміром, автори у своєму дослідженні за допомогою своєї системи штучного інтелекту змогли автоматично поєднувати речення в одній із баз даних, яка використовувалася для перевірки фактів. Так вони змогли поєднати речення з протилежними думками й уникнути упереджених суджень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile