Життя

Штурм міліцейського полку в Луганську: Трьох нацгвардійців поранено

Життя/Штурм міліцейського полку в Луганську: Трьох нацгвардійців поранено
Зберегти
Вигляд

Внаслідок штурму полку патрульно-постової служби Національної гвардії України в Луганську поранено трьох українських бійців та ліквідовано шістьох бойовиків. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії. Серед нападників – до 20 поранених.

Вчора ближче до ночі більше 300 озброєних злочинців оточили частину. Після нетривалих перемовин та відмови правоохоронців скласти зброю, бойовики відкрили вогонь з боку житлових кварталів, розташованих поблизу частини.

Від активних вогневих ударів загорівся автомобільний парк військової частини, виникла пожежа.

За даними прес-служби Нацгвардії, злочинці вели обстріл із важкого озброєння: автоматів, кулеметів, мінометів та гранатометів. Також по частині ‘працювали’ снайпери.

Постраждалі військові отримали травми легкої і середньої тяжкості, загроз життю немає.

Близько 4.00 години ранку закінчилися боєприпаси, командування вирішило зупинити бій та передислокувати частину в безпечне місце.

Поширена в російських ЗМІ інформація про те, що терористи захопили зброю, за словами начальника відділу зв'язків із громадськістю Нацгвардії України Олексія Чорнобая, не відповідає дійсності.

Він стверджує, що рішення військових залишити частину було зумовлено тим, що через пожежу ‘вже не було, чого обороняти’.

Пов`язані новини