Колишній глава МВС Віталій Захарченко робить припущення, що 20 лютого 2014 року вогнепальна зброя проти активістів Євромайдану застосовувалась саме бійцями внутрішніх військ.

Колишній командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк заперечує застосування вогнепальної зброї проти потестувальників на Майдані бійцями внутрішніх військ.

Про це він сказав під час допиту у Святошинському суді Києва в режимі відеозв'язку у справі про вбивства на Майдані, відповідаючи на питання прокурорів Управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України.

«Жодної інформації про застосування бійцями внутрішніх військ вогнепальної зброї я не отримував», – сказав він.

В той же час, колишній міністр внутрішніх справ України, генерал Віталій Захарченко у документальному фільмі російських журналістів «Майдан генерала Захарченко» робить припущення, що 20 лютого 2014 року вогнепальна зброя проти активістів Євромайдану застосовувалась саме бійцями внутрішніх військ.

Раніше під час допиту колишній командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк підтвердив, що віддав наказ задіяти на Майдані підрозділ «Омега» 18 лютого 2014 року.

Нагадаємо, що обвинуваченими у справі про вбивства 48 людей на Майдані виступають п'ятеро колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут». 

На засіданні 28 листопада допитали екс-президента України Віктора Януковича в якості свідка у цій справі через відеозв'язок з обласного суду Ростова-на-Дону. 

Детальніше про допит екс-президента Януковича у справі про вбивства на Майдані читайте в онлайн-трансляції Громадського.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile