Німецького автогонщика «Формули-1» Міхаеля Шумахера екстрено госпіталізували в лікарню в Парижі.

Про це повідомляє Le Parisien.

У лікарню Жоржа Помпіду Шумахера намагалися доставити таємно: його привезли на машині зі швейцарськими номерами, а носилки закрили темним чохлом. Серед людей, які виносили Шумахера з машини, був один із кращих кардіохірургів у світі Філіп Менаше.

Автогонщик вже не вперше опинився в цій лікарні, навесні він був у ній кілька разів. За даними видання, цього разу Шумахеру планують ввести стовбурові клітини. Методики для його реабілітації особисто розробляв Менаше.

Нагадаємо, у травні 2013 року під час катання на лижах в Альпах Шумахер дістав серйозну травму голови й майже пів року провів у комі. Відтоді він довгий час був прикутий до ліжка, проходив лікування та реабілітацію, а у 2018 році стало відомо, що він може рухатися і самостійно дихати.

Шумахер є найтитулованішим гонщиком в історії «Формули-1» — за кар'єру він здобув сім чемпіонських титулів у перегонній серії. Виступав у «Формулі-1» з 1991 по 2006 роки, а також з 2010 по 2012 роки. Йому належать рекорди за кількістю перемог в Гран-прі (91), найшвидших кіл (77), а також виграних перегонів у межах одного сезону (13).

Поділитись: